top of page
Laineri Tehnikad insta_edited.jpg

Tere tulemast  Jenni Korjuse meigimaailma!

Olen kokku pannud täiesti uuendusliku videokoolituse  formaadi, mis keskendub 100% tehnikatele ja on 100% reklaamivaba. 

Minu eesmärk videokoolituste näol on muuta Sinu elu ja igapäeva harjumused lihtsamaks. Jagan kõiki oma salatehnikaid ja  annan teadmisi ,et keerulistes olukordades stressivabalt toime tulla.

Iga videokoolitus keskendub spetsiaalselt ühele teemale. Näiteks: "Laineritehnikad" videokoolituses ongi ainult laineriga seotud õpetused.

Videokoolitusi saab ostmise hetkest vaadata nii palju kordi kui soovid. Nii saad oma õpinguid planeerida just nii nagu Sulle sobib, et täielikult sukelduda uute teadmiste omandamisse.

Kuidas koolitus sündis ja miks ma seda teen?

Aastaid olen pead murdnud selle üle, kuidas sellel ametil areneda ja laieneda. Kuidas jätta endast maha midagi, mis kestaks minust kauem? Kuidas saaksin mina oma teadmiste ja kogemustega teistele abiks olla?

Alguses arvasin, et see peab olema füüsiline toode, kuid ma ei taha teha asja, mis lõpetaks prügikastis.

Nii otsustasin sukelduda 2018 aastal koolitustesse. Võtsin selle suurelt ette, käisin ilumessil, tegin üks-ühele koolitusi, suuri “masterclass’e”, telesaadetes esinemisi ja erinevate firmadega koostöid ja üritusi. Sain aru, et mind on siiski üks ja see aasta kestev kogemus aitaski mul leida selle, mida ma päriselt tahan edasi anda.

2019 aastal, enne kui Covid maailma vallutas, sündis idee videokoolitustest. Panin paberile esimese kondikava ja hakkasin üles ehitama formaati. Koolitus, mis oleks unikaalne  ja annaks maksimaalselt teadmisi. Kui visioon kogu tervikust tundus olevat paigas, sain algust teha filmimisega.

2020 aasta lõpuks oli vajalik materjal olemas ning siis algas kõige raskem periood sellel teekonnal. Materjali toimetamine selliseks formaadiks nagu ma ette kujutasin. Mis siis ikkagi eristab minu formaati teistest? Kui ma 10 aastat tagasi Youtube’i meigivideosid tegin siis suur osa sisust oli üles ehitatud toodetele. Selle aja jooksul olen ka ise väga palju erinevaid veebiseminare läbinud ning ikka ja jälle tekib rohkem küsimusi, kui sealt vastuseid saan. Meigikunstnikuna tean, et tooted ei ole need, mis minu eest kõik ära teevad. Tehniliste teadmistega on võimalik saavutada erinevaid tulemusi 1 tootega, samal ajal kui 10 toodet ei saavuta ilma teadmisteta ka seda ühte tulemust. 

Minu eesmärk nüüd on anda edasi nii palju teadmisi kui ma oma 16 aasta jooksul olen ise õppinud. Jagan oma kõige tõhusamaid tehnikaid ja kuidas neid erinevates olukordades rakendada. Ja mis minu jaoks kõige tähtsam, teadmised ilma tootereklaami mürata.

Esimene koolitus keskendub ainult LAINERILE. Videosse olen kogunud näputäis võimalusi, kuidas illusiooni lainerist enda kasuks tööle panna, arvestades enim levinud eripärasid. Mida teha siis kui kõik tundub valesti minevat? Kuidas teha parandusi?

5 peatükki annavad võimaluse luua tugeva teadmiste vundamendi alustavale meigihuvilisele. Ning  julged näidismeigid , kus ma teen ise ka vigu, avab saladusteloori kõigile  jumestajatele.

 

Kokku 4 aastat kestnud protsess, nüüd aastal 2023, ongi teie ees!

bottom of page